GOVERN MUNICIPAL

Membres del cartipàs

Alcalde
Ana María Alba Aguilera
Ana María Alba Aguilera
ALCALDESSA-PRESIDENTA
Regidora de Serveis Socials i Programa de Projectes Estratègics de la Ciutat
Primer Tinent d'Alcalde
Juan Pablo Beas Fernández
Juan Pablo Beas Fernández
Cultura, Seguretat Ciutadana, Habitatge i Comunicació
Darrers Tinents d'Alcalde segons el següent ordre:
Montserrat Tobella Canals
Montserrat Tobella Canals
Regidora d'Hisenda i Gestió Tributària i Salut Pública

Segon Tinent d'Alcalde

Juan Pérez López
Juan Pérez López
Regidor de Promoció Econòmica, Ocupació, Formació, Indústria, Comerç i Turisme, Govern Obert, Recursos Humans i Planificació, Arxiu Municipal i Gestió del Coneixement

Tercer Tinent d'Alcalde

Maite Navas Aguayo
Maite Navas Aguayo
Regidora de Participació Ciutadana, Planificació Territorial, Urbanisme i Obres d'Infraestructura

Quart Tinent d'Alcalde

Fernando Yécora Santiago
Fernando Yécora Santiago
Regidor de Consum, Transparència i Dades Obertes

Cinquè Tinent d'Alcalde

Juan Alfaro Hinarejos
Juan Alfaro Hinarejos
Regidor de Transició Ecològica i Mobilitat Sostenible i Activitats, Adjunt Serveis Municipals i Manteniment i Ocupació de la Via Pública

Sisé Tinent d'Alcalde

Distribució de les responsabilitats per regidories

Ana María Alba Aguilera

Alcaldessa

Programa de Projectes Estratègics de la ciutat

Regidoria de Serveis Socials


Montserrat Tobella Canals

Regidoria d'Hisenda i Gestió Tributària

Regidoria de Salut Pública


Juan Pablo Beas Fernández

Regidoria d'Habitatge

Regidoria de Comunicació

Regidoria de Cultura

Regidoria de la Seguretat Ciutadana i Circulació


Rosario Ramírez Pastora

Adjunta a la regidoria de Serveis Socials

Regidoria de Cooperació i Solidaritat

Regidoria de Gent Gran


Luís Oulego Moral

Regidoria d'Esports i Activitat física

Regidoria de Serveis Municipals i Manteniment i Ocupació de la Via Pública


Maite Navas Aguayo

Regidoria de Participació Ciutadana

Regidoria de Planificació Territorial, Urbanisme i Obres d'Infraestructura


Juan Pérez López

Regidoria de Govern Obert, Recursos Humans i Planificació, Arxiu Municipal i Gestió del Coneixement

Regidoria de Promoció Econòmica, Ocupació, Formació, Indústria, Comerç i Turisme


Rubén Castro Torres

Regidoria de Joventut

Regidoria de Polítiques d'Igualtat


Juan Alfaro Hinarejos

Adjunt a la regidoria de Serveis Municipals i Manteniment i Ocupació de la Via Pública

Regidoria de Transició Ecològica i Mobilitat Sostenible i Activitats


Saray Cantero García

Regidoria d'Ensenyament


Xavier Pla Gómez

Regidoria de Protecció Civil

Regidoria de Sistemes de la Informació, Anàlisi de Processos i Qualitat i Ciutat Digital


Fernando Yécora Santiago

Regidoria de Consum

Regidoria de Transparència i Dades Obertes