REGIDORS

Regidors de Sant Andreu de la Barca

Llistat de tots els regidors

Ana María Alba Aguilera
Ana María Alba Aguilera
Programa de Projectes Estratègics de la ciutat, Alcaldia

alcaldessa@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Juan Pablo Beas Fernández
Juan Pablo Beas Fernández
Cultura, Seguretat Ciutadana, Comunicació, Habitatge

jpbeas@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Rosario Ramírez Pastora
Rosario Ramírez Pastora
Cooperació i Solidaritat, Gent Gran, Adjunta a Serveis Socials

rramirez@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Luís Oulego Moral
Luís Oulego Moral
Serveis Municipals i Manteniment i Ocupació de la Via Pública, Esports

loulego@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Maite Navas Aguayo
Maite Navas Aguayo
Participació Ciutadana, Planificació Territorial, Urbanisme i Obres d'Infraestructura

mnavas@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Juan Pérez López
Juan Pérez López
Govern Obert, Recursos Humans i Planificació, Arxiu Municipal i Gestió del Coneixement, Promoció Econòmica, Ocupació, Formació, Indústria, Comerç i Turisme

jperez@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Juan Alfaro Hinarejos
Juan Alfaro Hinarejos
Transició Ecològica i Mobilitat Sostenible i Activitats, Adjunt Serveis Municipals i Manteniment i Ocupació de la Via Pública

jalfaro@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Partit Socialista de Catalunya
Xavier Pla Gómez
Xavier Pla Gómez
Protecció Civil, Sistemes de la Informació, Anàlisi de Processos i Qualitat i Ciutat Digital

xpla@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Ciutadans
Marc Giribet i Gavara
Marc Giribet i Gavara
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

mgiribet@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)
María Antonia Borbón i Esteve
María Antonia Borbón i Esteve
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

maborbon@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)
Sebastià  Santos i Ciurana
Sebastià Santos i Ciurana
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

ssantos@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)
María José  Escobedo i Navarro
María José Escobedo i Navarro
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

mjescobedo@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)
Xavier Vila i Ratés
Xavier Vila i Ratés
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

xvila@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)
Eunice Martín i Carceles
Eunice Martín i Carceles
Oposició Fem Sant Andreu - Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)

emartin@sabarca.cat | Més informació del regidor

Logotip Acord Municipal (ERC+Vecinos por el cambio)