EQUIP DE GOVERN

Logo Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

FEM SANT ANDREU (ERC + Vecinos por el Cambio + EUiA) coalició amb En comú Podem

Actual equip de govern
Legislatura 2023-27

Marc Giribet i Gavara

Seguretat Ciutadana i Protecció Civil, Alcaldia

alcalde@sabarca.cat

María Antonia Borbón i Esteve

Habitatge, Hisenda i Gestió Tributària

maborbon@sabarca.cat

Eunice Martín i Carceles

Serveis Socials, Salut Pública i Consum

emartin@sabarca.cat

Isabel Rosa Marcos Crego

Feminisme, Igualtat i LGTBI, Gent Gran i Cooperació

irmarcos@sabarca.cat

Joan Jansana i Puerta

Control Ambiental de les activitats, Transició Energètica i Mobilitat Sostenible, Serveis Municipals, Espai Públic i Equipaments, Urbanisme i Obres d'Infraestructures

jjansana@sabarca.cat

Miquel Àngel Abril i Hidalgo

Esports i Activitat Física, Comerç i Indústria, Activitat Econòmica i Turisme

maabril@sabarca.cat

Andreu Mitjans i Rius

Cultura

amitjans@sabarca.cat

Xavier Vila i Ratés

Organització i Personal, Innovació i Tecnologies, Govern Obert i Transparència

xvila@sabarca.cat

Mònica Julià i Sotelo

Medi Ambient, Lluita Contra el Canvi Climàtic i Drets Animals

mjulias@sabarca.cat

Anna Serra i Àlvarez

Educació, Infància i Família, Formació i Ocupació

aserra@sabarca.cat

José Javier Romero i Sánchez

Joventut, Participació Ciutadana

jjromero@sabarca.cat